Jestem psychoterapeutą posiadającym doświadczenie w pomocy psychologicznej osobom doświadczającym depresji (zarówno w sensie potocznym jak i klinicznym), problemów z agresją, zaburzeń w odżywianiu, problemów psychosomatycznych, nerwicy, smutku po odejściu bliskiej osoby oraz dorosłych dzieci alkoholików (DDA).

Mój gabinet mieści się w centrum Londynu. Poniżej znajdziesz więcej informacji o moim sposobie pracy, wykształceniu i doświadczeniu.

Sposób pracy

W mojej pracy wspieram klientów w odnajdywaniu ich własnych dróg i sposobów rozwoju. Akcentuję potencjał i kreatywność klientów, zachęcam ich do patrzenia w odważny i twórczy sposób na otaczającą ich rzeczywistość. Uważam, iż uczucia i problemy są naturalne, zapraszam zatem do spotkania z nimi w bezpiecznch warunkach i uważnej atmosferze. Każdy z nas nauczył się pewnych sposobów funkcjonowania. Psychoterapia pozwala przyjrzeć się tym, które chcielibyśmy zmienić i poszukać nowych, kreatywnych sposobów radzenia sobie z nimi.

Wykształcenie i doświadczenie

Ukończyłem studia doktoranckie (PhD) z zakresu psychoterapii na wydziale Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu w Brighton oraz magisterskie (Master of Arts) z zakresu psychoterapii Gestalt w Gestalt Centre – London Metropolitan University. Wcześniej uczyłem się praktyki i teorii psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt i Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, oraz w Brytyjskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów (British Association of Psychotherapist, Birkbeck College), gdzie ukończyłem studia podyplomowe – Postgraduate Diploma Psychodynamics of Human Development (2005).

Praktykę psychoterapeutyczną prowadzę od ponad pięciu lat. Od 2011 uczę psychoterapii, counselling i pracy z grupami w Instytucie Integralnej Psychosyntezy Re•vision. Od 2014 prowadzę zajęcia dla studentów psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie a of tego roku równiż w Kaukazkim Instytucie Gestalt w Tbilisi (Gruzja). Od 2012 do grudnia 2015 prowadziłem grupy interpersonalne dla terapeutów pracujących w Royal National Institute of Blind People. Wcześniej pracowałem jako psychoterapeuta dla Islington Mind i trener treningów grupowych dla Family Mosaic oraz Centrum Psychoterapii w Katowicach. W ostatnich latach prowadziłem 10 tygodniowe i weekendowe grupy w Gestalt Centre, jak i szkolenia w zakresie kompetencji kulturowych i równości etnicznej dla pracowników ośrodków społecznych. Przez kilka lat pracowałem jako menadżer ośrodka oferującego pomoc i zakwaterowanie dla osób opuszczających szpitale psychiatryczne w Londynie.

Członkowstwo w organizacjach psychoterapeutycznych:

United Kingdom Council for Psychotherapy (Registrant)

European Association for Psychotheapy (European Certificate in Psychotherapy)

United Kingdom Association for Gestalt Practitioners (Full Member)

Association for Advancements in Gestalt Therapy (Członek Zarządu)

Moje CV jest dostępne na LinkedIn